ارتباط با پشتیبانی

24 ساعته اماده خدمت رسانی و پشتیبانی شما هستیم

مجموعه ایرانسایتو پشتیبانی همه روزه و 24 ساعته هست پس نگران هیچ چیز نباشید چون مجموعه ما در هر زمان و مکان پشتیبانی تعمیر و ارتقاء رو برای شما انجام میده و اما یکی از ویژگی های پشتیبانی ایرانسایتو اینه که مجموعه به مدت یک سال تمام پشتیبانی ها رو  رایگان ارائه میده . همچنین کادر آموزشی مجموغه ایرانسایتو تمام آموزش های کنترل و مدیریت سایت را به شما از صفر تا صد آموزش میدهند پس اگه دنبال یک شرکت طراحی سایت هستی که پشتیبانی خوبی داشته باشه گزینه خوبی را انتخاب کردید

فرم درخواست پشتیبانی

  پرسش‌های متداول

  چرا مشکل سرعت برای پنل پیشخوان به وجود می آید؟

  پارامتر های متعددی منجر به کاهش سرعت سایت می شود که ما باید سریعا آن را پیگیری کنیم تا با مشکلات بیشتری مواجه نشویم. در واقع اگر سرعت پیشخوان ما کم باشد و ما برای لود صفحات مختلف زمان زیادی را از دست دهیم. به علت کندی پیشخوان وردپرس، عملکرد ما بسیار کاهش خواهد یافت و می تواند بر روی پیشرفت سایت تاثیر بسیار زیادی بگذارد.

  یکی از اصلی ترین دلایلی که پیشخوان وردپرس سرعتش کم می شود، این است که ما به خوبی بر روی امنیت سایت کار نکرده ایم و سایت دچار مشکلات امنیتی شده و ممکن است ویروسی هم شده باشد. این دلیل باعث می شود که ما نه تنها از نظر سرعتی دچار چالش بزرگی شویم، بلکه از نظر امنیتی هم با مشکلات زیادی روبرو شویم. مورد دیگر می تواند استفاده از افزونه ها با حجم بسیار بالا باشد. در ادامه می خواهیم برخی از افزونه هایی که سرعت سایت را کاهش می دهند با یکدیگر بررسی کنیم.

  سایت تحویل دادین کار کردن باهاش رو بهمون یاد هم میدین؟

  بله چرا که نه بقیه طراحای وب یاد نمیدن که شما مجبور باشید بهشون وابسته باشید و در قبال اون وابستگی ازتون پول بگیرن قیمت طراحی رو خیلی پایین میدن شما گول میخورید و بعدش میبینید در قبال خدمات سایت کلی پول میگیرن ازتون و چون خورد خورد میگیرن شما متوجه نمیشید ولی در بلند مدت خیلی میشه به همین خاطر سایت که تموم شد یه جلسه ۱ ساعته میذاریم به یک نفر مدیر سایت آموزش کامل میدیم اگرم حس کرد یادش میره ما یه فیلم آموزشی مخصوص سایت شما میسازیم میدیم بهتون تا نگران مدیریت سایتتون نباشید هروقتم سوال داشتین ما دربست درخدمتیم.

   

  شما کارهای شبکه های اجتماعی هم انجام میدین؟

  بله انجام میدیم اگه اکانت اینستاگرام بخواید ما داریم اگر تبلیغات توی اینستاگرام و تلگرام هم بخوایید براتون انجام میدیم کافیه شما بخواید بهتر دیده بشید ما هم یه کاری میکنیم بهتر دیده بشید حتی اگر بخواید مدیریت کانال‌های تلگرامتونو هم انجام میدیم، هرجایی بخوایید ما براتون تبلیغاتشو انجام میدیم.

   

  وردپرس ضعف و کاستی هم داره؟

  مسلما هر سیستمی ضعفی داره گل بی عیب خداست ما نمیگیم وردپرس بی عیبه ودرپرس بین بقیه کم عیب تره،به هر حال یسری باگ داره اینجا ایرانه یسری مسایل کلا بخاطر تحریم عملی نیست دست ما هم نیست ما تمام تلاشمون اینه به بهترین شکل کار کنه سایت شما.

   

  چرا سایت ما فیلتر میشود

  دلیل فیلتر شدن سایت ها توسط دولت های مختلف و گوگل این است که آن سایت از حاوی بدافزار است و یا از محتوای نامناسب پشتیبانی می کند. دلیل اصلی ایجاد فیلترینگ جلوگیری از دسترسی کودکان به محتواهایی است که برای سن آنها مناسب نیست.